Ціну знижено!


укр рус Дошка оголошень Додати оголошення
Шукати на сайті та у каталозі товарів
Переглянути каталог

Мови програмування, платформи для розробки ПЗ

В розділі представлені книги та довідники, присвячені опису мов програмування і різним аспектам роботи з ними. Мови програмування використовуються для створення програм, що є набором інструкцій і команд для формування поведінки обчислювальних машин, а також для запису алгоритмів і структур даних, що використовуються в процесі їхньої роботи.

З часу створення перших програмованих машин і з подальшим розвитком комп'ютерних технологій було створено понад дві з половиною тисячі мов програмування. Зазвичай професійні програмісти використовують в своїй роботі декілька мов, кожна з яких виконує свою роль залежно від поставлених задач і обраних шляхів для їхньої реалізації.
Одне з головних призначень для усіх мов програмування - зробити роботу програміста ефективною. Це своєрідна проміжна ланка, яка дозволяє людині у зручній для неї формі виразити задумані алгоритми і інструкції поведінки, що будуть виконуватись в апаратній частині систем, машин чи пристроїв.  До цього часу вже створено тисячі мов програмування. Навіть тих, що широко розповсюджені і часто використовуються, легко можна назвати кілька десятків. При цьому практично кожного року створюються нові мови.

Останні коментарі до товарів в цьому розділі: